В середу, 11 листопада 2015 року, о 9:30 відбудеться відкрита лекція на тему: «Релігійна дипломатія та примирення».

опубліковано 9 лист. 2015 р., 22:38 Савченко Олексій   [ оновлено 3 бер. 2016 р., 03:59 ]
Лектор: Вільям Тімоті (Тім) Паунолл - міжнародний експерт з переговорів та посередництва у розв’язанні проблем, виконавчий директор Центру з врегулювання конфліктів при Інституті права Пеппердинського університету (США). Викладає курси з переговорів, посередництва і медіації у вирішенні спорів на національному та міжнародному рівнях. Академічна програма з альтернативного врегулювання спорів розроблена за його участі визнана однією з найкращих у світі.

Професор Паунолл особливо відомий як посередник у розв’язанні затяжних конфліктів, які зайшли в глухий кут та мають виразну емоційну складову. Він консультує і здійснює керівництво переговорними процесами, проводить тренінги, курси та семінари з переговорів, посередництва та управління конфліктами. Підготував близько десяти тисяч фахівців на національному та міжнародному рівнях.

Паунолл є також директором проекту Паціс/Мир (the Pacis Project), що досліджує релігійну складову дипломатії. В рамках цього проекту він брав участь роботі над конфліктами на Близькому Сході. У 2011 році проект був відзначений Американською асоціацією з врегулювання конфліктів, а Паунолла було названо «Миротворцем року».

Лекція проходитиме за адресою: НПУ імені М.П. Драгоманова, вул. Пирогова 9, аудиторія 340.
Comments