Наукові заходи у Володимирському державному університеті

опубліковано 1 черв. 2015 р., 16:30 Савченко Олексій   [ оновлено 1 черв. 2015 р., 16:30 ]
Отримав листа від Євгена Арініна з Володимирського державного університету імені А.Г. та Н.Г Столетових (Росія) з запрошенням взяти участь у декількох наукових заходах з релігієзнавства і вирішив проанонсувати їх на своєму сайті. Можливо комусь буде цікаво дізнатися про це.

По-перше, підсумкова міжнародна конференція кафедри філософії та релігієзнавства Володимирського університета імені А.Г. та Н.Г. Столетових: «Релігія і релігійність в локальному і глобальному вимірах - ІІІ» відбудеться 8-9 жовтня 2015 року. На офіційній сторінці анонсують, що це третя «очно-заочна» конференція, на якій буде продовжено обговорення проблеми тремінологічного апарату, що застосовується для опису і розуміння релігійності в академічних і конфесійних виданнях, медіа-сфері, навчальних виданнях і програмах. Кажуть, що всі публікації безкоштовні. Дедлайн подачі  заявок і текстів - 1 вересня 2015 року. Деталі та вимоги дивіться за цим посиланням.

Далі, пропонують наукову конференцію кафедри філософії і релігієнавства з міжнародною участю все тогож самого університету. Тема: «Становлення класичного закордоннго теоретичного релігієзнавства в ХІХ-першій половині ХХ століття». Відбудеться також 8-9 жовтня 2015 року. Для участі, до 2го вересня слід надіслати заявку та тези, а тексти статей можна надіслати до 20 вересня 2015 року. Планується видання збірки з тезами (до 3х сторінок) та статтями (до 6 сторінок). Оргкомітет залишає за собою право на відбір тез та статей і технічну коректуру. Форма участі - усні доповіді. Оргкомітет витрати не покриває. Детальніше тут.

І на останок, планується Третій конгрес російських дослідників релігії в період з 7 по 9 жовтня 2015 року. Проводиться Володимирським державним університетом спільно з Асоціацією російських релігієзнавчих центрів. Тема конгресу: «Академічне дослідження і концептуалізація релігії в ХХІ столітті: традиції і нові виклики». В межах конгресу окреслено 10 проблемних напрямків за якими анонсовані виступи Євгена Арніна, Маріани Шахнович, Ігоря Яблокова, Александра Агаджаняна, Андрія Забіяко та інших відомих російських релігієзнавців. Заявки приймаються до 2 вересня поточного року. Далі вони збираються подати цей захід на якійсь державний грант для фінансування, тому повні тексти доповідей можна буде надсилати до 12 травня 2016 року. Детальніше тут.
Comments