Запрошуємо вас на навчання, яке зможе змінити нашу країну на краще!

опубліковано 12 лип. 2015 р., 15:12 Савченко Олексій   [ оновлено 12 лип. 2015 р., 15:14 ]
Отримайте фахову освіту, яка необхідна для допомоги людям!

За останні два роки життя в нашій країні дуже змінилося. В нашому словнику укорінилися такі слова, як Майдан, Небесна Сотня, волонтери, захисники, переселенці, психологи, капелани... Цей час наклав відбиток на життя кожної людини. Багатьом украïнцям зараз вкрай необхідна допомога, особливо тим, хто зараз на передовiй.

Саме тому на базі НПУ ім. М. П. Драгоманова і ХЦ “Реаліс”, за підтримки Міністерства Оборони України, запроваджується професійна програма, що надає магістерський ступінь з практичної психології та спеціалізується у напрямку “Психотерапія та капеланське служіння в кризових ситуаціях”.

Також у вас є можливість отримати свідотство про підвищення кваліфікації або сертифікат від центру дослідження релігії НПУ ім. М.П. Драгоманова та ХЦ “Реаліс” в напрямку “Психологія та капеланське служіння в кризових ситуаціях”. Подробиці за посиланням http://www.realis.org/ru/educational-programs/counselling

Програма розроблена відповідно стандартам західних програм у сфері християнського консультування в області психічного здоров’я. Тож ви маєте унікальну можливість навчатися у накращих українських і західних фахівців. Програмою передбачено практику та можливість індивідуального консультування. По завершенню програми ви отримуєте магістерську ступінь від НПУ ім. М. П. Драгоманова та сертифікат від ХЦ “Реаліс”.

Ця програма призначена для навчання психологів, які зможуть по її завершенню працювати як:
• практичні психологи
• кризові психологи
• психотерапевти-консультанти
• психологи, які працюють з капеланами
• християнські консультанти
• викладачі

Працюючи у будь-якій з цих сфер, ви зможете внести свій вклад в зцілення нашої країни, в зцілення нашої нації.

Термін навчання - 2 роки
Форма навчання – заочна
Вартість навчання – 16000 грн. (магістратура)
Вартість навчання - 8 000 грн. (сертифікатна програма)
Передбачена практика і можливість індивідуального консультування.

За додатковою інформацією звертайтеся
за тел: +380980754901 Ірина
або пишіть на адресу – counseling@realis.org
Документи на вступ подаються в приймальну комісію НПУ ім. М.П. Драгоманова з 10 по 25 липня (детальна інформація про умови вступу за посиланням - http://csr.npu.edu.ua/ua/op/4-pk.html )

Джерело: https://www.facebook.com/events/844182292317827/
Comments