Особистість вчителя, що змінює історію — лекція Деріла МакКарті в педагогічному університеті

опубліковано 22 вер. 2015 р., 08:56 Савченко Олексій   [ оновлено 22 вер. 2015 р., 08:57 ]
Лекція про вплив освіти на цивілізаційний поступ

Незабаром, 24 вересня (четвер), з 10:30 в центральному корпусі НПУ ім. Драгоманова, відбудеться лекція віце-президента з наукових програм і стратегій Форуму лідерів-християн Деріла МакКарті з Ірландії. В ній він має розказати про те, яку роль відіграли ірландські ченці у трансформації Європи, розкривши таким чином модель академічного впливу на поступ цивілізації. Тема лекції звучить як «Особистість вчителя, що змінює історію» і дуже пасує тому, що відбуватиметься вона саме на території найбільшого педагогічного вишу країни!

Захід було організовано завдяки співпраці Центру дослідження релігій, відділення богослов’я студентського наукового товариства НПУ ім. Драгоманова, Спілки студентів-християн України та Східноєвропейським лідерським форумом.

Слідкувати за оновленнями стосовно події можна на відповідній сторінці у мережі facebook: https://www.facebook.com/events/1498075750512827/

Увага! Якщо ви плануєте бути присутніми на лекції, організатори просять попередньо зареєструватися у наданій формі, щоб можна було зорієнтуватися щодо кількості осіб. 

Заздалегідь дякуємо за увагу і запрошуємо на лекцію!
Comments