19 червня в Інституті філософії обговорять можливості нового підходу до викладання філософії

опубліковано 14 черв. 2015 р., 23:46 Савченко Олексій   [ оновлено 14 черв. 2015 р., 23:47 ]
В Інституті філософії імені Г.С. Сковороди НАН України 19 червня 2015 року відбудеться засідання круглого столу на тему «Ребрендінг філософії: від університету до ліцею». Ця подія є прямим наслідком полеміки навколо скасування переліку нормативних дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки, що відбулася минулої зими.

Організатори анонсують обговорення питання про невідповідність університетської філософії у її сучасному вигляді потребам студентської молоді або невизначеності її місця у системі освіти України та обговорення євпропейського досвіду викладання філософії у ліцеях. Тому метою проекту зазначено створення та інституалізація на загальнонаціональному рівні освітнього сегменту між середньою та вищою школами з акцентом на отримання філософських і соціально-гуманітарних знань.

Особливу увагу слід звернути на учасників круглого столу, серед яких у програмі заходу зазначені досить відомі імена, зокрема, Мирослав Попович, Сергій Пролеєв, Олег Хома, Олексій Панич, Володимир Васинюк, Людмила Филипович та Олександр Білокобильський.

Круглий стіл відбудеться 19 червня з 15:00 години в аудиторії 318 (Зала засідань вченої ради) в Інституті імені Г.С.Сковороди НАНУ (Київ, вул. Трьохсвятительська, 4).

Детальніше ознайомитися з проектом ви можете на офіційній сторінці заходу
Зареєструватися та слідкувати за оновленями можна на сторінці заходу в мережі Facebook
Comments