Блог‎ > ‎

Богословська освіта в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова

опубліковано 11 лип. 2017 р., 14:07 Савченко Олексій
Якщо Ви вирішили отримати богословську освіту в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, тоді ми пропонуємо Вам наступні варіанти навчальних програм, серед яких Ви можете обрати ту, яка найбільше відповідатиме Вашим потребам:

Сертифікатні програми

Якщо Ви вже маєте диплом про вищу освіту і працюєте за фахом, але Вам потрібно отримати підвищення кваліфікації, Ви можете обрати сертифікатну програму. 
Після завершення навчання Ви отримаєте сертифікат Центру дослідження релігії факультету філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова за підписом декана факультету та директора центру.
Сертифікатна програма може зацікави і тих, хто не має диплому про вищу освіту, але прагне поглибити свої знання у певній сфері.
З переліком сертифікатних програм можна ознайомитися за посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/sertyfikovani-prohramy 

Бакалаврські програми

Якщо Ви плануєте отримати фундаментальну богословську освіту, тоді пропонуємо Вам одну з бакалаврських програм, які орієнтовані на формування компетентності взаємодії особи з різними публічними інститутами крізь призму церковного погляду: політика, економіка,  освіта, ЗМІ тощо. 
Серед бакалаврських програм, Ви можете обрати одну з трьох спеціалізацій: релігійна освіта, яка, з одного боку, орієнтована на більш глибоке богословське розуміння освітньої сфери, а з іншого – надає кваліфікацію вчителя релігійного навчального закладу; релігійна журналістика забезпечує богословською перспективою осмислення ЗМІ, а також надає кваліфікацію журналіста релігійних видань; філософія релігії дозволяє отримати знання про філософську методологію в осмислені богословських проблем і надає кваліфікацію фахівця з філософії. Крім того, остання спеціалізація підійде для тих, хто планує  освітньо-наукову кар’єру і у перспективі розглядає себе студентом освітньо-наукової магістратури, а пізніше й аспірантури.
З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/bakalavrski-prohramy 

Спільні  (партнерські)  бакалаврські освітні програми

Ми також пропонуємо спільні бакалаврські програми з вищими духовними навчальними закладами, що дозволяє  паралельно навчатися  на бакалаврській програмі  в двох закладах одночасно і в результаті отримати два  бакалаврських дипломи: бакалаврський диплом НПУ ім. М. П. Драгоманова та диплом одного з партнерських вищих духовних навчальних закладів (Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві; Київської богословської семінарії; Київської богословської семінарії «Благодать та істина»). 
Детальну інформацію можна отримати за посиланнями 

Магістерські програми

У нашому навчальному закладі існує два види магістерських програм: освітньо-професійні, які орієнтовані на те, щоб забезпечити випускника конкретною професією та освітньо-наукові, які, в першу чергу, орієнтовані на підготовку людини для продовження навчання в аспірантурі та викладацької діяльності у ВНЗ. 
Ми пропонуємо шість освітньо-професійних програм: релігійна освіта – підготовка учителів предметів духовно-морального спрямування (в першу чергу учителів предметів духовно-морального спрямування), релігійна журналістика – підготовка  журналістів релігійних та богословських видань; лідерство в сфері релігії орієнтоване на тих, хто вже є керівником або планує ним стати в релігійних структурах; психологічне консультування та капеланство орієнтоване на те, щоб надати діючим капеланам кваліфікації в психологічному консультуванні; психологічне консультування в кризових станах – підготовка психологічних консультантів для робити з особами, які перенесли глибокі психічні травми; сімейне та психологічне консультування – підготовка сімейних консультантів для державних та церковних консультаційних кабінетів.    
Також ми пропонуємо дві освітньо-наукові програми: соціально-політична етика і теологія, а також  публічне богослов’я та сучасні суспільні процеси. По-перше, дані програми орієновані на підготовку фахівців, які зможуть, з богословського погляду, реагувати на сучасні виклики суспільства, по-друге – для підготовки осіб обізнаних з проблематикою сучасного публічного і політичного богослов’я.
З детальним описом програм можна познайомитися за посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/mahisterski-prohramy 

Спільна (партнерська) магістерська програма

Ви маєте також можливість  навчання на спільній магістерській програмі  НПУ імені М. П. Драгоманова та Євангельської теологічної семінарії за спеціалізацією «Сімейне та психологічне консультування». В результаті Ви отримуєте магістерський диплом двох навчальних закладів. Крім того, в межах  спільного навчального плану, Ви матимете можливість опанувати додаткові дисципліни з сімейного консультування.
Детальну інформацію можна отримати за посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/relihiyeznavstvo/89-spilna-mahisterska-prohrama-yets-npu-simeine-ta-psykholohichne-konsultuvannia 

Інтегрована навально-дослідницька програма 

Інтегрована програма створена для тих, хто вже навчається в освітньо-науковій магістратурі і планує продовжувати своє навчання в аспірантурі. Учасники програми, під час свого навчання в магістратурі, пишуть свою магістерську дисертацію за вимогами докторської дисертації і, при успішному написанні захисту магістерської роботи, особі дозволяється продовжувати дослідження в аспірантурі з використанням тексту магістерської роботи як частину майбутньої дисертації. Це дозволяє (після опанування освітнього модулю аспірантури (2,5 роки)) виходити на захист достроково.
З деталями можна ознайомитися  за  посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/op/8-ip 

Аспірантура

Ми також запрошуємо на навчання в аспірантурі. Аспірантські програми можуть зацікавити осіб, які планують працювати в наукових на освітньо-наукових інституціях. Результатом навчання має стати написання та захист   дисертації на здобуття ступеня «доктор філософії».
 Детальна інформація за посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/aspirantura 

Докторантура

Навчання в докторантурі існує для тих, хто бажає отримати ступінь «доктор наук». В першу чергу, дана програма необхідна особам, які мають науковий ступінь кандидата наук, доктора філософії  і хочуть продовжувати свої кар’єру як науковий та науково-освітній працівник.
Детальна інформація за посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/doktorantura 

Всі хто підготував свої дисертації на   здобуття ступенів вищої освіти – доктор філософії та доктор наук, зможуть пройти процедуру захисту в спеціалізованій вчені раді НПУ ім.. М.П.  Драгоманова. 
  
Comments